Pristatymas ir mokėjimai

Transportas

shipping

Venipak Lietuva

 Venipak


Užsakymai iškeliauja iš mūsų gamyklos per 48-72 val. (išskyrus savaitgalius ir švenčių dienas), priklausomai nuo kokią prekę užsakėte – jau surinktą ar “Pasidaryk pats” komplekte, taip pat užsakymo paruošimo laikas priklauso nuo prekių užsakymo skaičiaus tuo metu.

Prekes Jums pristatys kurjerių tarnyba „Venipak“. Išsiregistruojant iš sistemos, Jūs galėsite pasirinkti preliminarų prekės pristatymo laiką (išskyrus savaitgalius ir švenčių dienas), nuo tada kai Jums atsiųsime prekės sekimo numerį.

Priimdami užsisakytas prekes patikrinkite siuntos ir prekių būklę bei pasirašykite.

Jei kilo neaiškumų, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo skyrių ir mes džiaugsimės galėdami Jums padėti.

Kurjeris

Užsakymas < 100

Užsakymas > 100

Venipak7 €Nemokamas

Apmokėjimo būdai

payment

PayPal sistema   

 

Sistema "PayPal" šiuo metu viena populiariausių elektroninių atsiskaitymų sistemų pasaulyje. "PayPal" padeda apsaugoti jūsų kreditinės kortelės informaciją su pirmaujančiomis saugumo ir sukčiavimo prevencijos sistemomis.

Bankinis pavedimas 

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, galite sumokėti banko pavedimu. Sąskaita bus išrašyta ir Jums atsiųsta, patvirtinus užsakymą. Naudojant šį mokėjimo būdą, pristatymo laikas gali užtrukti: įsigytų prekių paruošimas ir pristatymas vyksta gavus apmokėjimą. Jums bus pranešta apie užsakymo patvirtinimą ir pristatymą.


Menu