Raudonas keraminis šviestuvas-Voras, su 6-7 lempučių lizdais bei RM09 raudonu laidu. Pagaminta Italijoje.

New product

Įmantriausia šviestuvų versija: šis keraminis šviestuvas-Voras pagamintas rankomis ir dekoruotas Italijoje.

Jūs galite pasirinkti raudoną keraminį šviestuvą-Vorą su RM09 raudonu laidu bei skirtingomis konfiguracijomis: 6 arba 7 lempų lizdais, kiekvienas iš jų turi 4 metrus ilgio laidą. Taip šviestuvas gali būti pritaikomas kiekvienai erdvei.
Raudonas keraminis šviestuvas-Voras su RM09 raudonu laidu gali būti įsigyjamas "Pasidaryk pats" komplekte arba jau sujungtas.
Lempos lizdas yra paruoštas naudojimui, tačiau nesujungtas, tam, kad Jūsų elektrikas galėtų surasti Jums tinkamiausią apšvietimo moduliaciją.
Šviestuvas-Voras yra paruoštas su visomis detalėmis, reikalingomis instaliacijai (išskyrus lemputes).
Mes paliekame Jūsų pasirinkimo laisvę, renkantis lemputes, kad galėtumėte atrasti tinkamiausią variantą šviesos kiekiui, ypatingam efektui išgauti.

Keraminės detalės yra amatininkų gamybos. Kiekvienas objektas yra unikalus, šiek tiek skirtingas dėl rankinio gaminimo proceso.

Šviestuvas-Voras yra 100% pagamintas ir surinktas Italijoje ir turi CE kokybę atitinkantį sertifikatą. Patikrinta nepriklausomose laboratorijose.

More details

224,40 €

14 Items
Prieinama

- +

 
More info

Raudonas keraminis šviestuvas-Voras, su 6-7 lempučių lizdais bei RM09 raudonu laidu, sukomplektuotas iš:
1 raudono keraminio korpuso komplektas, kurio diametras 120 bei jo pakabinimo sistema luboms sukomplektuota iš: 1 keraminio korpuso, 1 sriegto strypo, 1 peršviečiamo laido fiksatoriaus, 1 lubose prisukamo kabliuko, 1 chromuoto sferinio tvirtinimo (naudojama tik jei centrinė skylė lieka neišnaudota).
Priklausomai nuo pasirinktos versijos, 6 ar 7 E27 lempos lizdai, pagaminti iš ENEC-IMQ sertifikuotos termoplastinės medžiagos su raudonais keraminiais gaubtais. Daugiausia 105W kiekvienam lemputės lizdui.
Priklausomai nuo pasirinktos versijos, 6 ar 7 IMQ-HAR sertifikuoti laidai H03VVF 2x0,75.
Priklausomai nuo pasirinktos versijos, 6 ar 7 laido fiksatoriai, pagaminti iš termoplastinės medžiagos , CE sertifikuota.
2 WAGO jungtys su 5 angomis, atitinka EN 60998 reikalavimus. Galima naudoti 2x0.2-2.5mm² monolitinius ar lanksčius laidus. Nominali įtampa: 450 V. Nominali srovė: 24 A. Nuėmimo ilgis: 9mm (+1mm).
Priklausomai nuo pasirinktos versijos, 6 ar 7 kabliukai, laidams prie lubų pritvirtinti.

Jeigu pasirinksite jau surinktą komplektą, priklausomai nuo versijos, Jums atsiųsime tarp 6 ar 7 lempučių lizdų jau sujungtus 4 metrų H03VVF 2x0,75 IMQ-HAR sertifikuotus tekstilinius laidus, su termoplastiniais lempos lizdais ir jų keraminiais raudonais gaubtais.

Elektrikas ar kitas kvalifikuotas asmuo turėtų sujungti reikiamas jungtis lempos lizdo viduje, naudojant į komplektą įtrauktas detales.

Dėmesio! Lemputės į komplektą NEĮTRAUKTOS.

 
Data sheet
Pagaminta išKeramikos
Cokolio tipasE27
Kabelio stiliusApvalus
Kabelio medžiagaViskozė
Komponentų spalvaRaudona

6 other products in the same category:

Menu