CREATIVE-CABLES TARPTAUTINIS

Luca: Generalinis direktorius ir Kompanijos įkūrėjas.

Daugiau nei pedantas, neramesnis nei anglies gija, ant kaklo jis visada nešiojasi žaislinį burbulą su lempute jame. Darbe visiems kelia nerimą kokia nauja idėja jam šaus į galvą. Yra bandžiusių pririšti jį prie kėdės su tekstiliniu laidu, bet bandymai buvo nesėkmingi.

Luca Creative-Cables

Achille: Pirkimų konsultantas.

Patirtis ir kompetencijos. Jo produktų aprašymai yra verti Alberto Angela. Jo "Žvaigždžių karų" imperijos maršo telefono melodija padarė jį sulyginamu su nuostabiuoju mokytoju Joda, nors jis ir yra tris kartus aukštesnis.

Achille Creative-Cables

Claes: Vykdantysis direktorius.

Skandinaviška išvaizdas, Viduržemio jūros šiluma. Claes gimė Švedijoje, tačiau šiuo metu jis susivienyjęs su italais. Jis ne tik sugebėtų parduoti ledą eskimams, bet taip pat įtikintų juos palikti teigiamų atsiliepimų ir dalintis nuotraukomis visoje socialinėje erdvėje.

Claes Creative-Cables

Gloria: Klientų aptarnavimas B2B partneriams

Jos didžioji aistra alpinizmui leido jai supainioti elektrinius kabelius su alpinizmo virvėmis, bet Glorijai pavyksta, kaip ir ant uolų, suvaldyti sudėtingiausius užsakymus!

Gloria B. Creative-Cables

Cristina: Klientų aptarnavimas B2B partneriams

Aistringa muzikos ir instrumentų gerbėja: ar tai galėtų būti panašumai, kuriuos ji randa tarp mūsų metalu dengtų kabelių ir boso stygų? Su savo entuziazmu ji aptarnauja mūsų Prancūzijos B2B klientus.

Cristina Creative-Cables

Luke: Klientų aptarnavimas B2B partneriams

Tikras pasaulio pilietis, kaip labai ilgas tekstilinis laidas (išorės aišku), atskrido iš Australijos, kad atiduotų savo energiją Creative-Cables, kur jis sprendžia problemas bei suteikia humoro visiems klientams su gimtąja anglų kalba!

Luke Creative-Cables

Visnja: Klientų aptarnavimas B2B partneriams.

Pasaulio pilietė su Slovėnijos pasu ir Itališka širdimi. Jai patinka vaikščioti po mažus kaimelius, ieškant jaukių bažnytėlių. Nesvarbu ar tai opera, ar baletas, komedija, trijų veiksmų tragedija; jeigu norime ją pradžiuginti - tiesiog nusivedame ją į teatrą.

Visnja Creative-Cables

Alessia: Klientų aptarnavimas B2B partneriams.

Kai ji nedirba arbe nežiūri Netflix serialų, ji skaito šeimyniškas sagas arba vaikšto miškuose, apsimesdama, kad yra kilusi iš Škotijos - mėgstamiausios jos šalies. Ledai yra jos maisto produktų piramidės pagrindas.

Alessia Creative-Cables

Valeria: Socialiniai tinklai ir komunikacija.

Ji yra kupina agonijos teta, kuri svajoja pagaliau būti pripažinta klaidų čempione. Tuo pačiu metu, ji save dedikuoja projektų vadybai ir komunikacijai.

Valeria Creative-Cables

Alessandro: IT vadybininkas.

Jis studijuoja japonų kalbą nuo 9 klasės, bet viskas ką jis gali pasakyti yra "domo arigatou". Keliautojas ir fotografas, kuriam patinka technologijos, išskyrus mikrobangų krosneles ir skalbimo mašinas. Puikios nuotaikos užtaisas ir džino su toniku gėrėjas.

Alessandro C. Creative-Cables

Ambra: Žiniatinklio kūrėja.

Nėra tokios techninės problemos, kurios ji negalėtų išspręsti. Jos kūribiška asmenybė išsireiškia spalvomis ir dinamikoje. Visi ją laiko sergėtoja, nes ji kruopščiai tikrina visų darbą.

Ambra Creative-Cables

Damiana: Žiniatinklio kūrėjas

Lempučių kalnai, kilometrai laidų, kolonos šviestuvų gaubtų: Damiana yra pirmoji, kuri juos paliečia, prieš tai, kai jie patenka į internetinę svetainę visame pasaulyje.

Damiana Creative-Cables

Marco: Žiniatinklio kūrėjas.

Jis duomenų įkėlimo vadovas. Jo .csv bylas baisu atverti. Jis tyliausias vaikinas mūsų kompanijoje, tačiau su plačiausia emocijų kolekcija Skype pokalbiuose. Jo motoras yra bresaola.

Marco Creative-Cables

Laura: Klientų aptarnavimas B2B ir Partneris.

Jos priešpiečių kava yra privaloma ir jos lapeliai su užrašais visada šalia. Tyli ir paslaugi, ji dirba už prožektorių šviesų, kad užtikrintų Creative-Cables' produktų pristatymus (ir ne tik ineterneto platybėse) visame pasaulyje.

Laura Creative-Cables

Alberto: Gamybos vadybininkas.

Jis žongliruoja šviestuvais ir keramika, rūpinasi vietiniais ir tarptautiniais pristatymais, taip pat suspėja likti susipažinęs su naujienomis Netflix. Jo elegancija leidžia jam tapti naujuoju Derek Zoolander.

Alberto Creative-Cables

Carla: Pirkimų vadybininkas

Ji dievina keliones ir kai ji kalba apie vietas, kuriose buvo, jos akys užsidega... taip kaip mūsų lemputės! Kaip tikra "globetrotter" ji prižiūri Creative-Cables importą!

Carla Creative-Cables

Marida: Apskaitos vadybininkas.

Buvusi konkurencinga plaukėja, kuri vėliau tapo juodojo diržo savininke apskaitoje. Kai kurie kolegos, periodiškai renkasi diskutuoti kokia jos plaukų spalva bus ateityje: violetinė spalva turi didžiausią tikimybę.

Marida Creative-Cables

Luciana: Apskaita.

Ji kontroliuoja ir įrašinėja viską. Ji sugeba grąžinti į tvarką visą kompaniją, pilną kūrybingų žmonių. Ji parašo bet kurį dokumentą šviesos greičiu. Akivaizdu, kad ji labai išsigandusi.

Luciana Creative-Cables

Alessandro: Logistikos vadybininkė

Po darbo jis groja bugnais ir gitara. Taip pat veda kulinarijos pamokas. Kai NASA bandė sužinoti iš kur jis atranda energijos, jis atsakė, kad tai naktinių akupunktūros kursų rezultatas.

Alessandro L. Creative-Cables

Aldo: Sandėlio darbuotojas.

Tylus ir ramus, sandėlyje jis visada sparčiai žingsniuoja. Ir nors atrodo, kad jis pasimetęs savo mintyse, tačiau jis girdi ir prisimena visą reikalingą informaciją. Dėka jo ilgo savanoriavimo, jis išugdė kantrybę ir dabar gali patenkinti visas kolegų užklausas.

Aldo Creative-Cables

Gianni: Sandėlio darbuotojas.

Kūno sudėjimas kaip Diabolik, ryžtingas kaip Kojack. Valgydamas šaltmėtinį saldainį, jis rūpinasi B2B užsakymais bei klausosi "The Queens".

Gianni Creative-Cables

Marco: Sandėlio darbuotojas.

Kai jis pamato chromuotą lempos gaubtą, jis įsivaizduoja savo DJ stalą ir bando jį groti. Jis skaičiuoja laido jungtukus Ibizos ritmu. Pagaminta stebuklų šalyje.

Marco Creative-Cables

Luca: Sandėlio darbuotojas.

Iš Cellino San Marco (taip, kaip ir Albano Carrisi!), jis pritaiko mūsų dėžėms mechanikos inžinerijos principus, kuriuos jis studijuoja koledže. Dėka futbolo ir sporto salės, jis pakelia jas viena ranka ir šypsodamasis perduoda jas kurjeriui.

Luca T. Creative-Cables

Simone: Sandėlio darbuotojas.

Visada mandagus ir besišypsantis, jis jauniausias mūsų darbuotojas. Jis ruošia užsakymus, keliausiančius po visą pasaulį, tokiu pat greičiu ir ištverme, kaip važinėja savo lenktyniniu dviračiu.

Simone Creative-Cables

Marco: Sandėlio darbuotojas.

"Jaunas vyras svajojo eidamas sandėlio koridoriais, tyliai, pasinėręs savo mintyse, stumdamas krepšį, pilną dėžių". Tai Marco. Ir jis galėtų būti puikus romano veikėjas, tokio, kuriuos jis paprastai skaito.

Marco C. Creative-Cables

Alessandra: Surinkimo darbuotoja.

Maloni ir saulėta, jos kruopščios ir švelnios rankos yra tikra mašina mūsų produktams surinkti. Ji ruošiasi tapti Pasaulio Gineso rekordininke, surinkdama didžiausią kiekį šviestuvų-gyvačių per dieną.

Alessandra Creative-Cables

Luciana: Surinkimo darbuotoja.

Nėra nė vieno produkto surinkimo, kuris gali būti per sunkus šios ekspertės rankoms. Kas tai bebūtų: individualaus užsakymo laidas ar septynių išsišakojimų šviestuvas-Voras, ji surinks viską su entuziasmu.

Luciana Creative-Cables

Katia: Surinkimų darbininkas

Mielai leidžia laiką vedžiodama savo šunį. Taip tai mėgsta, kad netgi planuoja sukurti pavadėlį - aišku iš tekstilinių laidų!

Katia Creative-Cables

Vanessa: Surinkimo darbuotoja.

Mes apdraudžiame jos rankas milijonu dolerių, kaip jie padarė su Céline Dion balsu: Vanessa savo darbą skiria surinkti paruoštus naudojimui produktus. Jos rankos nepailsi savaitgalį, nes tuo metu ji kuria dekoro elementus dekupažo technika.

Vanessa Creative-Cables

Antonio: Sandėlio darbuotojas.

Antonio patinka jūra, šunys, futbolas ir plaukimas. Mes žavimės jo energija ir sicilietišku akcentu, bet labiausiai mes laukiame kada galėsime švęsti jo gimtadienį - tada jis atneša dešimt pačio gamintų picų.

Antonio Creative-Cables

Marco: Surinkimo darbuotoja.

"Jaunas vyras svajojo eidamas sandėlio koridoriais, tyliai, pasinėręs savo mintyse, stumdamas krepšį, pilną dėžių". Tai Marco. Ir jis galėtų būti puikus romano veikėjas, tokio, kuriuos jis paprastai skaito.

Marco Creative-Cables

Recently Viewed

No products

Menu