Creative-Cables: Italijos skonių pynė

Creative-Cables: Italijos skonių pynė

Creative-Cables yra jauna kompanija (dirbanti nuo 2008 m.) įsikūrusi Turine, Pjemonto regione, esančiame Italijos šiaurės vakaruose.

Mūsų komandą sudaro 20 žmonių. Čia susijungia senųjų tradicijų ir mūsų teritorijos tekstilės žinios ir naujosios technologijos bei logistiniai įgūdžiai. Mūsų tikslas yra pagaminti aukščiausios kokybės ir plačiausio asortimento audinių laidus bei kabelius ir padaryti juos prieinamus klientams visame pasaulyje. Mes pastoviai peržiūrime ir atrenkame naujas medžiagas, kad galėtume sukurti naujus stilius ir tekstūras. Tik aukščiausios kokybės rezultatas bus pasiūlytas klientams. Tačiau dizainas ne vienintelis aspektas kuriuo mes rūpinamės, visi mūsų laidai atitinka ES standartus. Aukšta kokybė taip pat aktualu mūsų siūlomiems komponentams ir priedams. Esant galimybei, mes atrenkame šiuos produktus iš Italijos arba Europos gamintojų, atkreipdami didesnį dėmesį į kokybę, o ne į kainą.
Ačiū už pasitikėjimą ir atsiminkite, būkite kūrybingi!

  • Aukštos kokybės produktai
  • Efektyvus klientų servisas

Creative-Cables aplink pasaulį

Pristatydamas daugiau nei 2500 užsakymų kiekvieną mėnesį visame pasaulyje, Creative-Cables, tikriausiai, yra didžiausias medžiaginių laidų bei kabelių pardavėjas pasaulyje.

Šiuo metu, elektroninius puslapius turime devyniolikoje šalių ir šis skaičius tik didėja: nuo Italijos iki Europos šiaurės, nuo JAV iki Australijos (pilnas sąrašas čia). Vietiniai sandėliai reiškia mažesnius pristatymo kaštus. Vietiniai darbuotojai reiškia efektyvesnį klientų aptarnavimą. 19 šalių tinklas leidžia mums būti kūrybingesniems ir lengviau dalintis naujomis idėjomis.

Creative-Cables Lietuva

“4ROOM” yra nedidelio masto šviestuvų gamintojas, esantis vaizdingame Estijos miestelyje Vääna, nutolusiame 20 km nuo Talino. Naudodama savo pirmtakės - gamyklos “Estoplast" įkurtos 1959 metais, žinias ir įgūdžius - “4ROOM” pradėjo savo veiklą 2002 metais.

Sujungus kokybę su dizainu, “4ROOM” siekia šiuolaikiškumo, bet kartu ir kuria nesenstančius produktus, kurie praturtina interjerą ir suteikia erdvei puikų apšvietimą. Šis gamintojas derina tradicinį meistriškumą su automatine gamyba tam, kad būtų galima įgyvendinti unikalius projektus, atitinkančius klientų poreikius.

“4ROOM” kuria savo dizainą, inžineriją ir užsiima produkto plėtra. Gamykla aprūpinta įvairiais įrenginiais, kurie yra visada atnaujinami, kad būtu pagaminti tik aukščiausios kokybės produktai. Šviestuvai dažomi vietoje. Tekstiliniai gaubtai, kuriais “4ROOM” didžiuojasi, pagaminti įgudusių amatininkų, kurie savo žinias jungia su CNC technologija. Visi produktai pagaminti po vienu stogu, mažoje Vääna miestelio gamykloje tik iš kruopščiai atrinktų, sertifikuotų ir kokybiškų medžiagų, pagamintų Europos Sąjungoje.

Estijoje yra ilgos ir tamsios žiemos su ribotu dienos šviesos valandų kiekiu. Vasarą saulė lepina tik keleta trumpų valandų. Dėl šios priežasties mes vertiname kokybišką šviesą kasdieniniame gyvenime. “4ROOM” produktų dizainas krypsta į funkcionalumą, suteikiantį interjerui daugiau geros šviesos. Švari ir paprasta šviestuvų estetika dera įvairiuose interjero stiliuose ir prideda vertės šiam momentui.

Testimonial

@CreativeCables est top: bons produits, prix attractifs, livraison rapide... Les concurrents parisiens sont hors sujet!

MOLOTOV Gloss from Twitter France

Great seller highly recommended, speedy delivery, thank you.

Madshopper*11 from Ebay UK

Lieferung , Qualität und Kundenservice ist sehr gut. Ich würde in diesem Shop wieder einkaufen. Die Auswahl ist auch groß.

Dagmar B.Verifizierter Käufer from Creative-Cables DE

Gran variedad para elegir. Buen precio. Enviado inmediatamente y recibido en muy pocos días. Una forma fantástica de mejorar el aspecto de las lámparas de techo.

Manuel Comprador Verificado from Creative-Cables ES


Recently Viewed

No products

Menu