Sveiki atvykę į Creative-Cables!

Mūsų tikslas, klientams suteikti galimybę pritaikyti savo poreikius ir atrasti savo unikalų stilių, kuriant bei perkant individualius šviestuvus sau. Dėka didelės ir nuolatos papildomos pasiūlos, Jūs atrasite laidus ir derančius aksesuarus, kurie padės Jums sukurti įsivaizduojamą apšvietimo sprendimą. Jūs nežinote nuo ko pradėti? Leiskite Jums padėti šiuo mažu gidu!

Laidai: kur viskas prasideda
Išskirtinai pagaminti Italijoje, mūsų tekstile dengti laidai atitinka griežčiausius saugos reikalavimus: Jūs galite rinktis pagal spalvą, raštą, medžiagą ar paskirtį. Laidai skiriasi ne tik spalva, tekstūra bei medžiaga, jie skiriasi ir funkcija: tarp klasikinių laidų šviestuvams, Jūs atrasite ir LAN tinklo kabelius, didelio dydžio laidus, laidus išorei ir Creative-Tubes. Tas pats laidas gali būti naudojamas su keliais produktais: naudojantis “Tekstilinių laidų danga” įrankiu, Jūs lengvai atrasite produktus, susijusius su Jūsų išsirinkta spalva.

Sudedamosios dalys
Priklausomai nuo to, kur ir kaip naudosite šviestuvą, Jums reikės šviestuvo korpuso, lempos lizdo ir šviestuvo gaubto, taip pat ir “smulkių”, tačiau esminių priedų: jungiklių, kištukų, patronų, laido gnybtų ir sienos laikiklių. Tai smulkios detalės, bet mums labai svarbios! Jūs atrasite jas skirtingų formų, spalvų ir apdailų, kurios gali būti kombinuojamos viena su kita bei su tekstiliniais laidais.

Paruošta naudojimui
Creative-cables nereiškia tik “pasidaryk pats”: šioje mūsų puslapio dalyje, atrasite jau sumontuotus, paruoštus naudojimui produktus. Ar reikia keletos pavyzdžių?
-“Spider”: pakabinamas šviestuvas su 5, 6 ar 7 lemputėmis
-“Posaluce”, “Fermaluce” ir “Spostaluce”: stalo lempų, lubų ir sienų šviestuvų kolekcijos iš metalo, medžio, porceliano. Sumontuotos su šviestuvų gaubtais ir netgi jas galima pritaikyti Jūsų poreikiams!
-“Snake”: lemputės su laidu komplektas, paruoštas, kad taptų Jūsų lubų, sienos ar stalo šviestuvu.

Lemputės
Mums skleidžiama šviesa labai svarbi: nė viena elektros instaliacija negali būti užbaigta be tinkamos lemputės! Šioje dalyje Jūs atrasite daugybę lempučių, kurios skiriasi savo technologija, forma ir cokolio tipu. Be klasikinių siluetų, mes siūlome ypatingas formas, XL dydžius, neįprastas spalvas ir pašėlusias gijas!

Dovanų idėjos
Atelier Pig-oh yra prekinis ženklas (kurį atrado mūsų geri draugai!) besispecializuojantis medžio juvelyrikoje: jie sukūrė kaklo papuošalų ir apyrankių kolekciją, pagamintą iš laidų ir alyvmedžio, kuris išgautas iš seno parketo lentų. Papuošalai yra pritaikomi ir paruošti dėvėjimui!

Blog
Kai tik mes pristatome naują produktų liniją, ši žinia pasirodo “Blog” skiltyje, kategorijoje “Nauji produktai”. Skiltyje “Pasidaryk pats” atrasite instrukcijas ir video medžiagą, paaiškinančią kaip montuoti ir naudoti “Creative-Cables” produktus! #Būk kūrybingas! – tai mūsų klientų geriausių kūrinių kolekcija. Kai pabaigsite savo šviestuvą, atsiųskite mums nuotrauką el. paštu: becreative@creative-cables.com. Jeigu mūsų komanda išrinks Jūsų nuotrauką, mes ja pasidalinsime ir Jūs laimėsite 20€ nuolaidos kuponą!

Creative-Cables
Mes teikiame pirmenybę, kad mūsų produktai kalbėtų patys už save, tačiau taip pat ir nesame labai drovūs! Skiltyje “Creative-Cables” mes rašome apie mūsų kompanijos atsiradimą, tapatybę ir žmones: ar Jums smalsu kokie veidai slepiasi už el. pašto atsakymo, produktų dizaino ar produktų montavimo? Mes ypatingai didžiuojamės mūsų klientų aptarnavimu: tai specialistų komanda, paruošta išspręsti visus klausimus susijusius su “Creative-Cables” asortimentu, Jūsų užsakymu ir iškilus kitoms netikėtoms problemoms. Nesidrovėkite parašyti ar paskambinti mūsų komandai!

Posted on 2018-12-11

Blog archives

Blog categories

Recently Viewed

No products

Menu