Archet(To)

Archet(To) yra Creative-Cables patentuotas sprendimas, kuriant pakabinamą šviestuvą, kurį galima pritvirtinti kur tik norite. Jis buvo pavadintas pagal savo formą (italų kalboje, “archetto” reiškia ”maža arka”) ir pagal kilmę: (To) trumpinimas identifikuoja Turiną, miestą Italijoje, kuriame buvo įkurta Creative-Cables kompanija.
Archet(To) idėja gimė Achille Novarino galvoje, vėliau sukurta “Albo Design” studijoje ir visiškai pagaminta Italijoje.

Jums reikės tik laido komplekto!
Archet(To) lengvai sumontuojamas dėka tvirtinimo detalių komplekto, kurį rasite dėžutėje. Kad jis veiktų, Jums nereikia netoliese kyšančio elektros laido: tiesiog pasirinkite Creative-Cables laido komplektą tokį kaip Snake ir SnakeBis, pasirinkdami norimą spalvą iš daugiau kaip 100 galimų atspalvių.

Pirmiausia skaidrumas
Nebus sunku atrasti reikiamą vietą, skirtą Archet(To): dėka lengvos sandaros ir skaidraus polikarbonato, jis lengvai tiks kiekvienai aplinkai. Pasirenkant 2-sriegių lempos lizdą, Jūs galėsite pakabinti ant Archet(To) šviestuvo gaubtą iki 70 cm diametro.

Lankstumas svarbu
Archet(To) pasilenkia pagal svorį, kuris ant jo pakabinamas: jis išlieka tokios pat formos, jeigu laikomas objektas yra iki 100 g ir pritaiko savo formą (arkos išlinkis keičiasi), jeigu pakabinami didesni svoriai. Maksimalus lenkimosi taškas pasiekiamas, kai bendra apkrova yra 3,375 kg.

Suderinami priedai
Pritvirtinti Archet(to) ant sienos, patariame naudoti tam skirtus pagrindus. Apvalūs ar kvadratiniai, su tvirtinimo detalių komplektu, jie pagaminti iš natūralaus medžio Italijoje. Šie pagrindai gali būti nulakuoti ar nudažyti, kad sukurtų būtent Jūsų aplinkai derantį apšvietimo sprendimą.

Posted on 2018-11-16 Nauji produktai, Teminiai straipsniai

Blog archives

Blog categories

Recently Viewed

No products

Menu