Priedai tikram Apšvietimui

Šį kartą mes pagalvojome apie tuos, kuriems patinka kurti savo šviestuvus ir negali sulaukti kada galės eksperimentuoti! Leiskite dirbti atsuktuvui!

Mėgstate bėgėlius?
Elektros bėgeliai yra minimalistinis ir elegantiškas apšvietimo sprendimas: su šiuo multi adapteriu, Jūs galite pagyvinti savo apšvietimą, naudodami mūsų tekstilinius laidus. Maža rankenėlė sujungia iki 3 skirtingų grandinių.

Laido knybtai kiekvienam
1,7 cm versiją papildo du nauji 7 ir 15 cm modeliai. Galimos 6 apdailos, jos gali būti derinamos su šviestuvų korpusais ir metaliniais lempų lizdais. Dėka išskirtinio vizualinio efekto, šie laido gnybtai gali išryškinti kiekvieną šviestuvą. Jums taip pat siūlome šviestuvų korpusų ir lempų lizdų komplektus, kuriuose jau yra 7 ir 15 cm ilgio laido gnybtai.

Prailginamieji vamzdžiai
Galimi 6 ilgių ir 6 metalinių apdailų, jie gali kūrybiškai pakeisti lubų ar stalinės lempos išvaizdą. Šalia šviestuvo korpuso ar lempos lizdo, jie prideda šviestuvui metalo prisilietimo, o jei naudojami su “Posaluce”, šie prailginamieji vamzdžiai paverčia juos į labai plonus vertikalius šviestuvus.

Taip pat lenkti!
Galimos 6 apdailos. Šie prailginamieji vamzdžiai pakeis Jūsų sienos šviestuvą: jie gali prailginti “Posaluce” šviestuvą ir nukreipti lempos lizdą taip, lyg transformuojant jį į žvakidę. Pridėkite medžiaginį šviestuvo gaubtą ir išgausite klasikinį modelį!

Posted on 2018-10-17 Nauji produktai

Blog archives

Blog categories

Recently Viewed

No products

Menu