Tekstiliniai laidai 

Daugiau nei 120 skirtingų elektros laidų spalvinių modelių. Mūsų tekstile dengti laidai puikiai tinka Jūsų asmeniniams apšvietimo projektams....

read more
per page
Showing 289 - 303 of 303 items
 • 5,20 € Prieinama
  Lempučių girliandos yra Creative-Cables sprendimas, sukurtas apšviesti sodus, terasas ir vidinius kiemus! Pasirinkite kiek metrų lempučių girliandos laido, dengto raudonos spalvos viskoze CM09 Jums reikės ir sukurkite savo lempučių girliandą, pridėdami reikalingus priedus: - Schuko kištukas - Kabliukas - E27 lempos lizdas - E27 cokolio tipo lemputės Dėka...
 • 5,20 € Prieinama
  Lempučių girliandos yra Creative-Cables sprendimas, sukurtas apšviesti sodus, terasas ir vidinius kiemus! Pasirinkite kiek metrų lempučių girliandos laido, dengto fluorescencine oranžine viskoze CF15 Jums reikės ir sukurkite savo lempučių girliandą, pridėdami reikalingus priedus: - Schuko kištukas - Kabliukas - E27 lempos lizdas - E27 cokolio tipo...
 • 5,20 € Prieinama
  Lempučių girliandos yra Creative-Cables sprendimas, sukurtas apšviesti sodus, terasas ir vidinius kiemus! Pasirinkite kiek metrų lempučių girliandos laido, dengto šviesiai rožinės spalvos viskoze CM16 Jums reikės ir sukurkite savo lempučių girliandą, pridėdami reikalingus priedus: - Schuko kištukas - Kabliukas - E27 lempos lizdas - E27 cokolio tipo...
 • 4,20 € Prieinama
  Dabar netgi tinklo kabeliai gali būti dizaino ir dekoro detalė.Su apvaliu ryškios spalvos viskozės RF06 neoninės žalios spalvos LAN Cat 5e kabeliu, be RJ45 kištukų, Jūs galite suteikti elegancijos prisilietimą ir spalvų savo namams ar darbo vietai!Dėmesio! Kabelis nesujungtas su kištukais.
 • 16,50 € Prieinama
  Dabar netgi tinklo kabeliai gali būti dizaino ir dekoro detalė.Su apvaliu ryškios spalvos viskozės RF06 neoninės žalios spalvos LAN kabeliu, sujungtu su RJ45 kištukais, Jūs galite suteikti elegancijos prisilietimą ir spalvų savo namams ar darbo vietai!
 • 4,20 € Prieinama
  Dabar netgi tinklo kabeliai gali būti dizaino ir dekoro detalė.Su apvaliu ryškios spalvos viskozės RF15 neoninės oranžinės spalvos LAN Cat 5e kabeliu, be RJ45 kištukų, Jūs galite suteikti elegancijos prisilietimą ir spalvų savo namams ar darbo vietai!Dėmesio! Kabelis nesujungtas su kištukais.
 • 16,50 € Prieinama
  Dabar netgi tinklo kabeliai gali būti dizaino ir dekoro detalė.Su apvaliu ryškios spalvos viskozės RF15 neoninės oranžinės spalvos LAN kabeliu, sujungtu su RJ45 kištukais, Jūs galite suteikti elegancijos prisilietimą ir spalvų savo namams ar darbo vietai!
 • 4,20 € Prieinama
  Dabar netgi tinklo kabeliai gali būti dizaino ir dekoro detalė.Su apvaliu ryškios spalvos viskozės RM09 raudonu LAN Cat 5e kabeliu, be RJ45 kištukų, Jūs galite suteikti elegancijos prisilietimą ir spalvų savo namams ar darbo vietai!Dėmesio! Kabelis nesujungtas su kištukais.
 • 16,50 € Prieinama
  Dabar netgi tinklo kabeliai gali būti dizaino ir dekoro detalė.Su apvaliu ryškios spalvos viskozės RM09 raudonu LAN kabeliu, sujungtu su RJ45 kištukais, Jūs galite suteikti elegancijos prisilietimą ir spalvų savo namams ar darbo vietai!
 • 4,20 € Prieinama
  Dabar netgi tinklo kabeliai gali būti dizaino ir dekoro detalė.Su apvaliu ryškios spalvos viskozės RM04 juodu LAN Cat 5e kabeliu, be RJ45 kištukų, Jūs galite suteikti elegancijos prisilietimą ir spalvų savo namams ar darbo vietai!Dėmesio! Kabelis nesujungtas su kištukais.
 • 16,50 € Prieinama
  Dabar netgi tinklo kabeliai gali būti dizaino ir dekoro detalė.Su apvaliu ryškios spalvos viskozės RM04 juodu LAN kabeliu, sujungtu su RJ45 kištukais, Jūs galite suteikti elegancijos prisilietimą ir spalvų savo namams ar darbo vietai!
 • 4,20 € Prieinama
  Dabar netgi tinklo kabeliai gali būti dizaino ir dekoro detalė.Su apvaliu viskozės RZ04 ZigZag baltai juodu LAN Cat 5e kabeliu, be RJ45 kištukų, Jūs galite suteikti elegancijos prisilietimą ir spalvų savo namams ar darbo vietai!Dėmesio! Kabelis nesujungtas su kištukais.
 • 16,50 € Prieinama
  Dabar netgi tinklo kabeliai gali būti dizaino ir dekoro detalė.Su apvaliu viskozės RZ04 ZigZag baltai juodu LAN kabeliu, sujungtu su RJ45 kištukais, Jūs galite suteikti elegancijos prisilietimą ir spalvų savo namams ar darbo vietai!
 • 4,20 € Prieinama
  Dabar netgi tinklo kabeliai gali būti dizaino ir dekoro detalė.Su apvaliu medvilnės RC01 baltu LAN Cat 5e laidu be RJ45 kištukų, Jūs galite suteikti elegancijos prisilietimą ir spalvų savo namams ar darbo vietai!Dėmesio! Kabelis nesujungtas su kištukais.
 • 16,50 € Prieinama
  Dabar netgi tinklo kabeliai gali būti dizaino ir dekoro detalė.Su apvaliu medvilnės RC01 baltu LAN laidu su RJ45 kištukais, Jūs galite suteikti elegancijos prisilietimą ir spalvų savo namams ar darbo vietai!
Showing 289 - 303 of 303 items

Recently Viewed

No products

Menu