Pasidaryk šviestuvą, tinkamą tik sau!

slider blog 1
Sveiki atvykę į Creative-Cables!
Kaip elegantiškos ir tradicinės siuvėjų ateljė tikslas, mūsų parduotuvės tikslas Jums suteikti galimybę sukurti savo suknelę... em, savo šviestuvą, pagal tikslius Jūsų reikalavimus ir stilių.

Kaip ir siuvėjas turi galybę audinių, iš skirtingų pluoštų bei skirtingų spalvų ir įvairių sagų savo kūrybai, taip ir Creative-Cables sukūrė daugiau nei 150 tekstilinių laidų modelių, atrinko šimtus priedų, kad padėtų Jums išsirinkti kiekvieną svajonių šviestuvo detalę. Ar norite sužinoti kaip tai padaryti, bet nežinote nuo ko pradėti? Leiskite Jums padėti.
Žinoma, viskas prasideda nuo tekstilinio laido!
Gaminami tik Italijoje mūsų gamyklose, visi mūsų audiniu dengti laidai atitinka aukščiausius saugos reikalavimus. Čia, "Tekstilinių laidų" skyriuje galite atrasti visus mūsų laidus, suskirstytus pagal spalvą, raštą, audinio pluoštą ar paskirtį. Papildomai, prie chromatinės apdailos, galite pasirinkti apvalų ar vytą laidą, medvilnės ar viskozės, džiuto ar metalo, taip pat su įžeminimu ar be, LAN kabelius, ar didesniuosius laidus ir netgi "Creative-Tubes" - išskirtinę Creative-Cables naujieną. Ar kyla abejonių kurį laidą pasirinkti ar kaip naudoti įžemintą laidą bei "Creative-Tube"? Nėra jokių problemų: susisiekite su mūsų Klientų aptarnavimo skyriumi tiesogiai rašydami žinutę, el. paštu ar skambindami telefonu - būsime laimingi galėdami atsakyti į visus Jūsų klausimus!

Atradę idealų laidą, galite rinktis Jūsų šviestuvui tinkamas detales. Čia "Šviestuvų dalys" skyriuje atrasite viską, ko reikės Jūsų kūriniui. Naršant meniu, lengvai atrasitešviestuvų korpusus, lempų lizdus ir šviestuvų gaubtus, visi pagaminti skirtingų formų, medžiagų ir spalvų, o skyriuje "Priedai", atrasite smulkias, tačiau būtinas detales, tokias kaip jungikliai, laido gnybtai, laido fiksatoriai sienoms ir luboms. Ir dar kartą - jeigu kažko nerandate, susisiekite su mumis: mes esame čia, kad Jums padėtume.
Jeigu "Pasidaryk pats" projektai yra ne Tavo arbatos puodelis, bet negali atsispirti "Creative-Cables" produktams "Paruošti naudojimui" skyrius kaip tik Tau! Čia atrasite platų produktų pasirinkimą, kuriuose jau bus laidai ir detalės, reikalingos šviestuvo surinkimui: Jums reikės tiesiog išimti produktą iš dėžės ir įjungti šviesą!
Tarp mūsų "Paruoštų naudojimui" produktų, galite atrasti daugybę pakabinamų šviestuvų taip pat ir žavinguosius "Spider" šviestuvus, Creative-Cables' keletos lempos lizdų kabančių šviestuvus. Tai mūsų komandos narių bei klientų parinktos laidų ir detalių kombinacijos mūsų pakabinamiems šviestuvams, o jeigu nerandate sau tinkamo varianto, susisiekite su mumis: mes Jums pagaminsime tai, ko Jūs norite!
Jeigu Jūsų lubos yra per žemos kabančiam šviestuvui, mes rekomenduojame apžvelgti "Fermaluce" kryptinių šviestuvų kolekciją. Pagaminti iš paprasto metalo, medžio ar porceliano; su šviestuvų gaubtais ar be jų ir taip pat su reguliuojamais lempų lizdais: viskas ko Jums reikia - "Fermaluce" laukia Jūsų.

Vis dėlto, jokios rūšies šviestuvas nebūtų užbaigtas be šviesos šaltinio. Čia, skyriuje "Lemputės" atrasite visus Creative-Cables atrinktus lempučių modelius būtent Jūsų kūriniams. Naršant katalogą, atraskite tobulą lemputę: technologija, forma, cokolio tipas ar galimybė dimeriuoti. Visi aspektai gali būti atrasti, naudojantis svetainės filtro įrankiu.
Mes visada esame nustebę, kaip mūsų klientai panaudoja Creative-Cables laidus, o tada mes jau nesiskiriame nuo jų! Kartu su Italijos "Pig-oh" ateleė, mes sukūrėme puikias apyrankes ir kaklo papuošalus, kuriuos galite atrasti skyriuje "Dovanų idėjos". Graži mintis tiems, kuriuos mylite ar... sau!
Jeigu negalite nuspręsti, ką tiksliai padovanoti, leiskite laimingajam dovanos gavėjui išsirinkti pačiam su Creative-Cables dovanų kuponu: galimos 4 skirtingos vertės iki 200 € - puikus sprendimas sėkmingai dovanai!

Tęsiant mūsų mažą ekskursiją, mes priėjome prie skyriaus "Tekstilinių laidų spalvos". Šiame skyriuje atrasite visas mūsų laidų spalvas, o paspaudus ant nuotraukos su mėgstamiausiu laidu, Jūs atversite katalogą su produktais, pagamintais būtent su šiuo laido modeliu.Ar Jūs manote, kad oranžinis laidas puikiai tiktų Jūsų virtuvei, bet negalite atrasti šviestuvo su juo? Nuspauskite ant norimos spalvos ir leiskite mums atrasti jį! Paprasta, ar ne?
Galiausiai mes priartėjome prie mūsų Blog'o skyriaus, kuriame sužinosite daugiau apie mūsų produktus! Čia, "Nauji produktai" skyriuje, kai tik mes pristatome naują produktą, galite atrasti jo detalų aprašą, o "Pamokos" skyriuje - naudingi straipsniai ir instrukcijos su nuotraukomis, kur atrasite paaiškinimus kaip naudoti didžiąją dalį Creative-Cables produktų! Ar norėtumėte pamokos apie kažką, ko dar nėra šiame skyriuje? Rašykite mums: būsime laimingi, galėdami padėti!
Galiausiai, "Būk kūrybiškas"! Geriausių, mūsų klientų, kūrinių kolekcija, kur buvo panaudoti Creative-Cables produktai. Jeigu ieškote įkvėpimo savo namų apšvietimui, naršykite šiame skyriuje: mes esame tikri, kad atrasite idėją savo namams! Akivaizdu, užbaigus savo šviestuvą, atsiųskite HD nuotraukas į info@creative-cables.com - jeigu ji bus atrinkta mūsų blog'ui, galite laimėti 25 € nuolaidų kuponą!

Čia, "Creative-Cables" skyriuje, galite atrasti informaciją apie mūsų kompaniją, mūsų taisykles ir netgi susipažinti su mumis iš arčiau: smalsu sužinoti kas atsako į el. laiškus, kas kuria produktus ir kas juos surenka?

Mes tikimės, kad pakankamai aiškiai supažindinome su mūsų svetainės galimybėmis, suteikdami Jums galimybę sukurti unikalų šviestuvą. Kaip bebūtų, jeigų dar kilo dvejonių, kvietimas visada galioja susisiekti su mumis el. paštu info.lt@creative-cables.com, skambinant telefonu +3726790370 ar netgi kalbant tiesiogiai mūsų svetainėje!
Posted on 2018-03-23 by Pasidaryk pats

Blog archyvai

Blog kategorijos

Neseniai žiūrėta

Prekių nėra

Menu