Katalogas

Prieinamumas

Lempučių girliandų priedai 

Lempučių girliandos yra Creative-Cables pritaikomas sprendimas kuriant šviesų instaliacijas sode, pavėsinėje ar terasoje. Kištukai, kabliukai, lempų lizdai ir lemputės: viskas ko Jums reikia užbaigiant lempučių girliandą su vienu iš mūsų 14 spalvotų išorės laidų.

Rodoma
 • 8,00 € Prieinama
  Lempučių girlianda yra konfigūruojamas sprendimas, sukurtas Creative-Cables, apšviesti lauko erdvę. Šis juodos termoplastikos Schuko kištukas yra specialiai sukurtas Jūsų pačių lempučių girliandos kūrimui.
 • 2,50 € Prieinama
  Lempučių girlianda yra konfigūruojamas sprendimas, sukurtas Creative-Cables, apšviesti lauko erdvę. Juodas termoplastikos E27 lempos lizdas yra specialiai sukurtas savarankiškai sumontuoti Jūsų lempučių girliandą. Jis tinka LED lemputei su E27 cokolio tipu ir gali būti įmontuojamas į tas lempučių girliandos vietas, kuriose norite apšvietimo!
 • 6,50 € Prieinama
  Lempučių girlianda yra konfigūruojamas sprendimas, sukurtas Creative-Cables, apšviesti lauko erdvę. Šis cinkuoto metalo ir juodos termoplastikos kabliukas yra specialiai sukurtas Jūsų pačių lempučių girliandos kūrimui.
 • 5,50 € Prieinama
  Lempučių girlianda yra konfigūruojamas sprendimas, sukurtas Creative-Cables, apšviesti lauko erdvę. Šis priedas specialiai pagamintas kurti individualią lempučių girliandą. Laikiklis sienai sukurtas pritvirtinti laidą ant lygaus paviršiaus, kad galėtumėte nukreipti laidą ten, kur jis reikalingas. Dėmesio! Varžtai į komplektą neįeina.
 • 22,00 € Prieinama
  Lempučių girlianda yra konfigūruojamas sprendimas, sukurtas Creative-Cables, apšviesti lauko erdvę. Ši jungčių dėžutė lempučių girliandoms, parduodama su adapteriais apvaliam ir plokščiam laidui, yra specialiai pagaminta kurti individualią lempučių girliandą, atitinkančią Jūsų skonį. Ji gali būti naudojama: - sujungti du lempučių girliandos laidus, taip...
Rodoma

Neseniai žiūrėta

Prekių nėra

Menu