Katalogas

Prieinamumas

Mediniai lempų lizdai 

Natūralaus medžio E27 lempos lizdų komplektai yra vieni iš naujausių mūsų kūrinių: natūralaus medžio lempos lizdai tiks švelnios elegancijos turinčioms patalpoms, o dažyto ar lakuoto medžio - kiekvienai aplinkai. Creative-Cables mediniai lempų lizdai pristatomi su visais reikiamais priedais montažui. E27 lempos lizdai pagaminti Italijoje ir IMQ-ENEC sertifikuoti, todėl atitinka aukščiausius Europos kokybės ir saugumo standartus.

Rodoma
 • 6,40 € Prieinama
  Natūralaus medžio lempos lizdo komplektas, neapdorotas, 100% pagamintas Italijoje ir sukurtas mūsų 2x0.75 apvaliems ir vytiems laidams. Natūralus medis gali būti dažytas ar impregnuotas - pagal Jūsų pageidavimus. Į komplektą įeina termoplastinės lempos lizdas ENEC-IMQ sertifikuotas, laido fiksatorius ir natūralaus medžio lempos lizdo gaubtas.
 • 8,40 € Prieinama
  Natūralus medis, neapdorotas, 100% pagamintas Italijoje - mums tai puiki medžiaga, kuri dera su mūsų elektros laidais. Šis lempos lizdo komplektas specialiai sukurtas mūsų 16 mm diametro XL laidams. Natūralus medis gali būti dažytas ar impregnuotas - pagal Jūsų pageidavimus. Į komplektą įeina termoplastinės lempos lizdas ENEC-IMQ sertifikuotas, laido...
 • 8,40 € Prieinama
  Natūralus medis, neapdorotas, 100% pagamintas Italijoje - mums tai puiki medžiaga, kuri dera su mūsų elektros laidais. Šis lempos lizdo komplektas specialiai sukurtas mūsų 24 mm diametro 2XL laidams. Natūralus medis gali būti dažytas ar impregnuotas - pagal Jūsų pageidavimus. Į komplektą įeina termoplastinės lempos lizdas ENEC-IMQ sertifikuotas, laido...
 • 8,40 € Prieinama
  Natūralus medis, neapdorotas, 100% pagamintas Italijoje - mums tai puiki medžiaga, kuri dera su mūsų elektros laidais. Šis lempos lizdo komplektas specialiai sukurtas mūsų 30 mm diametro 3XL laidams. Natūralus medis gali būti dažytas ar impregnuotas - pagal Jūsų pageidavimus. Į komplektą įeina termoplastinės lempos lizdas ENEC-IMQ sertifikuotas, laido...
 • 9,50 € Prieinama
  Baltai dažytas medis, 100% pagamintas Italijoje - mums tai puiki medžiaga, kuri dera su mūsų elektros laidais. Šis lempos lizdo komplektas specialiai sukurtas mūsų 16 mm diametro XL laidams. Į komplektą įeina termoplastinės lempos lizdas ENEC-IMQ sertifikuotas, laido fiksatorius ir natūralaus medžio lempos lizdo gaubtas.
 • 9,50 € Prieinama
  Baltai dažytas medis, 100% pagamintas Italijoje - mums tai puiki medžiaga, kuri dera su mūsų elektros laidais. Šis lempos lizdo komplektas specialiai sukurtas mūsų 24 mm diametro 2XL laidams. Į komplektą įeina termoplastinės lempos lizdas ENEC-IMQ sertifikuotas, laido fiksatorius ir natūralaus medžio lempos lizdo gaubtas.
 • 9,50 € Prieinama
  Baltai dažytas medis, 100% pagamintas Italijoje - mums tai puiki medžiaga, kuri dera su mūsų elektros laidais. Šis lempos lizdo komplektas specialiai sukurtas mūsų 30 mm diametro 3XL laidams. Į komplektą įeina termoplastinės lempos lizdas ENEC-IMQ sertifikuotas, laido fiksatorius ir natūralaus medžio lempos lizdo gaubtas.
 • 9,50 € Prieinama
  Juodai dažytas medis, 100% pagamintas Italijoje - mums tai puiki medžiaga, kuri dera su mūsų elektros laidais. Šis lempos lizdo komplektas specialiai sukurtas mūsų 16 mm diametro XL laidams. Į komplektą įeina termoplastinės lempos lizdas ENEC-IMQ sertifikuotas, laido fiksatorius ir natūralaus medžio lempos lizdo gaubtas.
 • 9,50 € Prieinama
  Juodai dažytas medis, 100% pagamintas Italijoje - mums tai puiki medžiaga, kuri dera su mūsų elektros laidais. Šis lempos lizdo komplektas specialiai sukurtas mūsų 24 mm diametro 2XL laidams. Į komplektą įeina termoplastinės lempos lizdas ENEC-IMQ sertifikuotas, laido fiksatorius ir natūralaus medžio lempos lizdo gaubtas.
 • 9,50 € Prieinama
  Juodai dažytas medis, 100% pagamintas Italijoje - mums tai puiki medžiaga, kuri dera su mūsų elektros laidais. Šis lempos lizdo komplektas specialiai sukurtas mūsų 30 mm diametro 3XL laidams. Į komplektą įeina termoplastinės lempos lizdas ENEC-IMQ sertifikuotas, laido fiksatorius ir natūralaus medžio lempos lizdo gaubtas.
 • 7,00 € Prieinama
  Medžio žievės E27 lempos lizdo komplektas su laido fiksatoriumi, 11 centimetrų aukščio, yra paprastas, tačiau ir išskirtinis sprendimas: unikali lempos lizdo išorės apdaila suteiks kambariui šilumos, gamtos prisilietimo.Kiekvienas medinis lempos lizdo komplektas yra sukurtas iš tikro medžio dalies, todėl kiekvienas šviestuvas yra skirtingas. Tai unikalu...
 • 11,00 € Prieinama
  Medžio žievės E27 lempos lizdo komplektas su laido fiksatoriumi, 22 centimetrų aukščio, yra paprastas, tačiau ir išskirtinis sprendimas: unikali lempos lizdo išorės apdaila suteiks kambariui šilumos, gamtos prisilietimo.Kiekvienas medinis lempos lizdo komplektas yra sukurtas iš tikro medžio dalies, todėl kiekvienas šviestuvas yra skirtingas. Tai unikalu...
Rodoma

Neseniai žiūrėta

Prekių nėra

Menu